009 | PÍSECKÝ Josef:
MOŘEOlej na plátně, 75 x 120 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole J. Písecký.
dosažená cena: 200 000 CZK
Olej na plátně, 75 x 120 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole J. Písecký.
dosažená cena: 200 000 CZK