019 | SCHADT Karel:
ZIMA V LESEOlej na plátně, 70 x 100,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. SCHADT.
dosažená cena: 39 000 CZK
Olej na plátně, 70 x 100,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. SCHADT.
dosažená cena: 39 000 CZK