089 | SLÁDEK Karel:
OBSEDÁNÍ PEGASEAkryl na plátně, 73 x 61 cm, rámováno, datace 2001, signováno vpravo dole K. SLÁDEK 2001, na blindrámu opatřeno autorským štítkem.
dosažená cena: 12 000 CZK
Akryl na plátně, 73 x 61 cm, rámováno, datace 2001, signováno vpravo dole K. SLÁDEK 2001, na blindrámu opatřeno autorským štítkem.
dosažená cena: 12 000 CZK