059 | SOUČEK Karel:
ŠVECOlejová tempera na lepence, 46 x 35,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1945, signováno vpravo dole Karel Souček 45, originální rám od Jiřího koláře.
Umělecká beseda, Alšova síň, od 19/IX do 7/X 1945, kat. č. 21.
Výstava Umělecké besedy v Teplicích – Šanově, od 29/V - 16/VI 1946, kat. č. 48.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, duben - květen, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 67.dosažená cena: 64 000 CZK