038 | SVOLINSKÝ Karel:
KRAJINATužka na papíře, 20,5 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole KSvolinský.
037 | SVOLINSKÝ Karel:
LEŽÍCÍ AKTTužka na papíře, 23 x 37,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno ligaturou vpravo dole KS.