026 | SÝKORA Gustav:
TĚCHONICEOlej na kartonu, 36 x 80,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Sýkora, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 2 200 CZK
Olej na kartonu, 36 x 80,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Sýkora, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 2 200 CZK