088 | SÝKORA Ivo:
STARÝ DŮMOlej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Sýkora Ivo, zezadu opatřeno štítkem s určením.
dosažená cena: 2 400 CZK
Olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Sýkora Ivo, zezadu opatřeno štítkem s určením.
dosažená cena: 2 400 CZK