100 | SÝKORA Zdeněk:
ČERNOBÍLÁ STRUKTURASerigrafie na papíře, 70 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole tužkou Sýkora 1975, list č. 27/100, restaurováno.
dosažená cena: 37 000 CZK
Serigrafie na papíře, 70 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole tužkou Sýkora 1975, list č. 27/100, restaurováno.
dosažená cena: 37 000 CZK