052 | TIKAL Václav:
PORTRÉT 59 – LETÉHO MŮŽEKombinovaná technika na papíře, 35 x 25,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1965, signováno vpravo dole Tikal 65.
dosažená cena: 11 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 35 x 25,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1965, signováno vpravo dole Tikal 65.
dosažená cena: 11 000 CZK