006 | ULLMANN Josef:
PROCHÁZKA PARKEMOlej na lepence, 51 x 58,5 cm, rámováno, datace 1918, signováno vlevo dole J. Ullmann 1918.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 65 000 CZK
Olej na lepence, 51 x 58,5 cm, rámováno, datace 1918, signováno vlevo dole J. Ullmann 1918.
dosažená cena: 65 000 CZK