056 | VALTER Karel:
KRAJINA S DOMYOlej na plátně, 48 x 57 cm, rámováno, 60. léta 20. století, signováno vpravo dole VALTER K.
dosažená cena: 19 000 CZK
Olej na plátně, 48 x 57 cm, rámováno, 60. léta 20. století, signováno vpravo dole VALTER K.
dosažená cena: 19 000 CZK