010 | VEJRYCH Rudolf:
ČESAJÍCÍ SE ŽENAOlej na plátně adjustovaném na lepence, 33,5 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole R. Vejrych, zezadu opatřeno dedikací.
V. Ševčík (ed), Malíř Rudolf Vejrych, Praha, 2006, s. 52, obr. 106.dosažená cena: 15 000 CZK