080 | WAGNER Libor:
BACHOVSKÝ MOTIVOlej na plátně, 116,5 x 70,5 cm, rámováno, signováno vlevo nahoře L. WAGNER.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na plátně, 116,5 x 70,5 cm, rámováno, signováno vlevo nahoře L. WAGNER.
dosažená cena: 15 000 CZK