021 | ZAHEL Adolf:
KRAJINA S LOMEMOlej na plátně, 55,5 x 90 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1950, zezadu opatřeno štítkem s určením a k. číslem díla č. 1310.
dosažená cena: 8 500 CZK
020 | ZAHEL Adolf:
PLACHETNICE NA MOŘIOlej na překližce, 33 x 44,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1947, zezadu opatřeno k. číslem díla č. 1268.
dosažená cena: 15 000 CZK