017 | ČAPEK Josef:
DVĚ ŽENYTuš na kartonu, 38,5 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace - 20. léta 20. století, vpředu vpravo nahoře psáno tužkou Agrafena str. 69.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.dosažená cena: 20 000 CZK