073 | ČERVENKOVÁ Stanislava:
ČAJOVÉ RŮŽEOlej na plátně, 73,5 x 61 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole Stan Červenková 1975, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem s přípisem s určením a razítko ČFVU.
dosažená cena: 3 000 CZK
Olej na plátně, 73,5 x 61 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole Stan Červenková 1975, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem s přípisem s určením a razítko ČFVU.
dosažená cena: 3 000 CZK