032 | ČÍLA Otakar:
SHANGHAYOlej na kartonu, 34 x 48,5 cm, rámováno, datace 1920, signováno vlevo dole O. Číla Shanghay 1920.
dosažená cena: 20 000 CZK
Olej na kartonu, 34 x 48,5 cm, rámováno, datace 1920, signováno vlevo dole O. Číla Shanghay 1920.
dosažená cena: 20 000 CZK