029 | ŠÍMA Josef:
TORZOKolorovaná litografie na papíře, 29,5 x 24,5 cm, rámováno, datace 1927.
dosažená cena: 10 000 CZK
Kolorovaná litografie na papíře, 29,5 x 24,5 cm, rámováno, datace 1927.
dosažená cena: 10 000 CZK