051 | ŽUFAN Bořivoj:
MALÍŘOVA SESTRA U STOLUKombinovaná technika na kartonu, 100 x 79 cm, rámováno, pod sklem, datace 1938 – 1940, signováno vpravo dole Bořivoj Žufan, opatřeno výstavním štítkem Mánes 1942.
Posmrtná výstava Bořivoje Žufana, Mánes, 10. 11 – 13. 12., Praha, 1942, č. kat. 57.dosažená cena: 6 000 CZK