069 | BAUCH Jan:
LEŽÍCÍ DÍVČÍ AKTOlej na plátně, 41,5 x 50 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jan Bauch 1957.
dosažená cena: 82 000 CZK
Olej na plátně, 41,5 x 50 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jan Bauch 1957.
dosažená cena: 82 000 CZK