049 | BLAŽÍČEK Oldřich:
JARNÍ NÁLADAOlejová tempera na lepence, 50,5 x 65 cm, rámováno, datace 1912, signováno vlevo dole O. Blažíček 1912.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.
dosažená cena: 50 000 CZK
Olejová tempera na lepence, 50,5 x 65 cm, rámováno, datace 1912, signováno vlevo dole O. Blažíček 1912.
dosažená cena: 50 000 CZK