045 | BOHÁČEK Karel:
KRAJINA S KOMÍNYOlej na kartonu, 44 x 60,5 cm, rámováno, datace 1908, signováno vpravo dole K. Boháček 08.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 16 000 CZK
044 | BOHÁČEK Karel:
PODZIMOlej na kartonu, 67 x 52 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Boháček.
dosažená cena: 49 000 CZK