007 | BRANDEISOVÁ Antonie:
DÓŽECÍ PALÁCOlej na lepence, 16,5 x 23 cm, rámováno, signováno vpravo dole ABrandeis, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 85.dosažená cena: 260 000 CZK