050 | BÍLEK Alois:
KOUPÁNÍOlej na kartonu, 50 x 59 cm, rámováno, datace – po r. 1910, signováno vpravo dole Bílek.
dosažená cena: 9 500 CZK
Olej na kartonu, 50 x 59 cm, rámováno, datace – po r. 1910, signováno vpravo dole Bílek.
dosažená cena: 9 500 CZK