004 | CHWALA Adolf:
POHLED NA KÖNIGSEE S KOSTELEM SV. BARTOLOMĚJEOlej na plátně, 61 x 90 cm, rámováno, datace 1860 – 1865, signováno vlevo dole A. Chwala.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.
Adolf Chwala, NG v Praze, Klášter Sv. Jří na Pražském hradě, 14.9. - 31.12.2011, kat. č. 9, reprodukováno na str. 11.dosažená cena: 350 000 CZK