112 | COUFAL Ondřej:
MODRÝ KŘÍŽ A ŽENAOlej na plátně adjustovaném na sololitové desce, 78 x 63 cm, rámováno, datace 2001, signováno vlevo dole O. Coufal 2001.
dosažená cena: 13 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na sololitové desce, 78 x 63 cm, rámováno, datace 2001, signováno vlevo dole O. Coufal 2001.
dosažená cena: 13 000 CZK