114 | DEBAT-PONSON Eduard Bernad:
ODPOČINEK NA POLIOlej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, datace 1901, signováno vlevo dole E. DEBAT-PONSON 1901.
dosažená cena: 64 000 CZK
Olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, datace 1901, signováno vlevo dole E. DEBAT-PONSON 1901.
dosažená cena: 64 000 CZK