075 | FAMÍRA EMANUEL:
NYMFA U MOLAOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA.
dosažená cena: 4 600 CZK
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA.
dosažená cena: 4 600 CZK