038 | FEIGL Bedřich:
KRAJINA S DOMEMOlej na lepence, 40,5 x 56,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Feigl.
Galerie Möller Berlin Landschaft mit Haus, nr. 303.
dosažená cena: 150 000 CZK
037 | FEIGL Bedřich:
NÁBŘEŽÍ V KOLÍNĚKombinovaná technika na papíře, 34,7 x 47 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1926, signováno vpravo dole Koln 1926 Feigl.
dosažená cena: 18 000 CZK