093 | GROENESTEIN Jan:
ZIRKUSOlej na plátně, 71 x 108 cm, rámováno, datace 1951, signováno vpravo dole J. Groenestein 1951, zezadu opatřeno přípisem s určením,
dosažená cena: 7 500 CZK
Olej na plátně, 71 x 108 cm, rámováno, datace 1951, signováno vpravo dole J. Groenestein 1951, zezadu opatřeno přípisem s určením,
dosažená cena: 7 500 CZK