084 | GROSS František:
POSTAVAKombinovaná technika na papíře, 25 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole F. Gross.
Kombinovaná technika na papíře, 25 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole F. Gross.