006 | HAUBTMANN Michael:
PŘÍMOŘSKÁ KRAJINAOlej na plátně, 56 x 82,5 cm, rámováno, datace 1880, signováno vpravo dole MHaubtmann 1880.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012
Z Torbole do Palerma/Itálie v dílech krajinářů 19. století, Městské muzeum a galerie Hlinsko: 61. Výtvarné Hlinsko, 19. 6. - 20. 9. 2020.
Publikováno a reprodukováno:
Šárka Leubnerová, Z Torbole do Palerma, Itálie v dílech krajinářů 19. století /61. výtvarné Hlinecko 2020, Městské muzeum a galerie Hlinsko, vyobrazeno str. 34, číslo kat. 37.dosažená cena: 170 000 CZK