055 | HLAVSA Oldřich:
NÁMĚSTÍOlej na plátně adjustovaném na překližce, 64 x 79,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Hlavsa.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na překližce, 64 x 79,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Hlavsa.
dosažená cena: 8 000 CZK