068 | HOLÝ Miloslav:
ZAHRADAOlej na plátně, 60,5 x 81,5 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole M. Holý 32, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 421, zezadu na blindrámu opatřeno razítkem č. b955 ČFVÚ
Posoudil a pravost potvrdil vnuk M. Holého Ak. mal. Petr Berger.dosažená cena: 54 000 CZK