092 | JANEČEK Ota:
ORGANISMYOlej na plátně, 25,5 x 44,5 cm, rámováno, datace 1962, signováno dole uprostřed Janeček, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu opatřeno štítkem s číslem soupisu díla autora 4008.
dosažená cena: 47 000 CZK
091 | JANEČEK Ota:
VEJCEOlej na sololitové desce, 20 x 29 cm, rámováno, datace 1986, signováno dole uprostřed Ota Janeček 86, zezadu opatřeno štítkem s číslem soupisu díla autora 3838.
dosažená cena: 27 000 CZK
090 | JANEČEK Ota:
ZÁTIŠÍOlej na plátně, 23 x 30 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole Janeček 64, zezadu opatřeno přípisem s určením, opatřeno číslem soupisu díla autora 5142.
dosažená cena: 36 000 CZK