010 | JAROŠ Petr:
DŘEVORUBECOlej na plátně, 100,5 x 86,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vpravo dole PETR JAROŠ . 1909.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 16 000 CZK
009 | JAROŠ Petr:
TŘEŠŇOVÝ SADOlej na plátně, 47 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole PETR JAROŠ.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 17 000 CZK