089 | JUNEK Václav:
V ČEKÁRNĚOlej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Junek.
dosažená cena: 4 200 CZK
Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Junek.
dosažená cena: 4 200 CZK