018 | KAVÁN František:
ZIMNÍ ROZPRAVA V OBCI VÍTOVSKÁTempera na kartonu, 24 x 29 cm, rámováno, datace 1905, signován vlevo dole Kaván, vpravo dole opatřeno přípisem s určením.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět
020 | KAVÁN František:
ZIMNÍ KRAJINAOlej na kartonu, 23,5 x 38 cm, rámováno, pod sklem, datace 1905 – 1906, signováno vlevo dole Kaván.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 52 000 CZK
019 | KAVÁN František:
TROSKYOlej na kartonu, 41,5 x 53,5 cm, rámováno, datace – okolo 1923, signováno vlevo dole Kaván.
FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze.
Zachař Michael, Exner Ivan, František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, číslo soupisu 1432 na s. 516, vyobrazeno na s. 353.dosažená cena: 52 000 CZK