063 | KERHART Oldřich:
DÁMA V ČERNÉMOlej na překližce, 85 x 75 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole O. Kerhart. 1939.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 254/255.dosažená cena: 60 000 CZK