056 | KOHOUT Alois:
ODLEHLÉ MÍSTO VE MĚSTĚOlej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole Al Kohout.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 62 000 CZK
Olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole Al Kohout.
dosažená cena: 62 000 CZK