043 | KONÍČEK Oldřich:
U ŘEKYOlej na plátně adjustovaném na lepence, 24,5 x 29 cm, rámováno, datace 1926, signováno vlevo dole Old. Koníček 1926.
dosažená cena: 16 000 CZK
042 | KONÍČEK Oldřich:
TRH V KUTNÉ HOŘEOlej na plátně, 90 x 93 cm, rámováno, datace 1910, signováno vlevo dole Koníček O. 10, zezadu na plátně číslo soupisu díla č. 95.
dosažená cena: 84 000 CZK