046 | KOŠVANEC Viktor:
KOUPÁNÍOlej na plátně, 66 x 87 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Košvanec.
dosažená cena: 78 000 CZK
Olej na plátně, 66 x 87 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Košvanec.
dosažená cena: 78 000 CZK