101 | KRISTOFORI Jan:
SOCIÁLNÍ JISTOTAKombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole KRISTOFORI 99. Zezadu opatřeno č. 106/20.
dosažená cena: 140 000 CZK
Kombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole KRISTOFORI 99. Zezadu opatřeno č. 106/20.
dosažená cena: 140 000 CZK