015 | KUBA Ludvík:
PRADLENA U ŘEKYOlej na plátně, 59,5 x 76,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole L Kuba.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015. Praha.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 500.dosažená cena: 150 000 CZK