113 | LEPIE Ferdinand:
POHLED NA CASTEL DI MIRAMARE POBLÍŽ TERSTUOlej na plátně, 74 x 101 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Lepié.
dosažená cena: 76 000 CZK
Olej na plátně, 74 x 101 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Lepié.
dosažená cena: 76 000 CZK