039 | LHOTE André:
SEDÍCÍ AKTOlej na plátně, 61 x 46 cm, rámováno, datace - okolo 1925, signováno vpravo dole A. Lhote.
K dílu přináleží certifikát Dominique Bermann Martin a Jean Francois Aittouarés.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 256/257dosažená cena: 580 000 CZK