096 | MALICH Karel:
LOCHKOVLept na papíře, 425 x 320 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole Malich 1959.
dosažená cena: 17 000 CZK
Lept na papíře, 425 x 320 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole Malich 1959.
dosažená cena: 17 000 CZK