098 | MENČÍK Václav:
ZÁTIŠÍ S RAJČATYOlej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, datace 2009, signováno vpravo dole VaMen 09, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 98 000 CZK
Olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, datace 2009, signováno vpravo dole VaMen 09, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 98 000 CZK