035 | NEJEDLÝ Otakar:
KŘEČOVICEOlej na plátně, 75 x 90 cm, rámováno, datace 1916, signováno vpravo dole Nejedlý 1916, vpravo dole dedikace.
Otakar Nejedlý - Z Čech na Cejlon, do Indie a zase zpátky, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, 13. 6.–15. 9. 2013.
Otakar Nejedlý - Z Čech na Cejlon, do Indie a zase zpátky, Východočeská galerie v Pardubicích, 24. 9. 2013–31. 1. 2014.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast - Pocta české krajinomalbě,S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu a Praha, 2015, str. 440.dosažená cena: 360 000 CZK