111 | NOVOTNÁ Lucie:
BUBENÍKOlej na plátně, 120 x 90 cm, rámováno, datace 2002, signováno vpravo dole Lucie Novotná 2002.
dosažená cena: 30 000 CZK
Olej na plátně, 120 x 90 cm, rámováno, datace 2002, signováno vpravo dole Lucie Novotná 2002.
dosažená cena: 30 000 CZK